Vložil
Kategorie:
Různé

Elektrické autobusy pro město VII

Zveme vás na odbornou konferenci Elektrické autobusy pro město, která se uskuteční 21. listopadu v prostoru výstaviště v pražských Holešovicích. Konference je doprovodným programem 8. ročníku veletrhu CZECHBUS 2018.

Konference Elektrické autobusy pro město, pořádaná konzultační firmou Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services pod záštitou Sdružení dopravních podniků ČR, se již od svého prvního běhu v říjnu 2013 vyprofilovala jako zcela ojedinělá prezentační a vzdělávací akce i jako místo vzájemné výměny aktuálních zkušeností mezi profesionály z elektrické osobní dopravy. Díky svému zaměření na konkrétní téma, konkrétní prezentující a konkrétní publikum se tato konference stala prostředkem přímé komunikace mezi výrobci elektrobusů a trolejbusů (včetně jejich komponent a infrastruktury) a jejich provozovateli a uživateli. V neposlední řadě zde hrají důležitou roli i zástupci institucí, které rozhodují o financování této dopravy nebo mají v tomto ohledu aktuální a spolehlivé informace.

Předmětem konference jsou od samého začátku jednak nové technologie pro elektrické autobusy a provozní zkušenosti s nimi, a jednak prostředky a způsoby pro financování jak hotových produktů, tak rozvojových projektů. Organizátorem konference není konferenční agentura, nýbrž odborná konzultační firma průběžně udržující úzký kontakt s dopravci a jejich profesním sdružením i s municipalitami, organizátory hromadné dopravy a dalšími zainteresovanými osobami a organizacemi.

Letošní běh konference navazuje na své loňské pokračování na veletrhu Czechbus 2017 i na svoji slovenskou verzi Elektrické autobusy pre mesto, konanou v červnu 2018 v Nitře. Stejně jako další letošní konference Smart city v praxi III, pořádaná firmou Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services, tak bude sledovat česko-slovenský rozměr.

Konferenci bude stejně jako v předchozích bězích moderovat Ing. Jakub Slavík, MBA, odborný konzultant v dopravě a smart city pro české a slovenské klienty, autor knihy Smart city v praxi a majitel pořádající organizace.

Konference se koná pod záštitou SDP ČR ve spolupráci s veletrhem Czechbus 2018, hlavním partnerem konference je EKOVA ELECTRIC, partnery konference jsou VOLVO, ABB, TECO, SOLARIS, ČEZ ESCO, Chariot Motors, PZK  a Politechnika Gdańska.*

 

Více informací, program a registrace zde: http://www.smartcityvpraxi.cz/konference21.php

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *