Kalendárium

11. 10., Kopřivnice Městský úřad Veřejná kontrola kritérií MA 21 Zváni jsou zástupci municipalit z řad politiků, koordinátorů a všech dalších, které zajímá místní Agenda 21 a Udržitelný rozvoj. Zdravé město Kopřivnice se letos uchází již pošesté o získání pokročilé kategorie B v kritériích místní...

11. 10., Kopřivnice

Městský úřad

Veřejná kontrola kritérií MA 21

Zváni jsou zástupci municipalit z řad politiků, koordinátorů a všech dalších, které zajímá místní Agenda 21 a Udržitelný rozvoj. Zdravé město Kopřivnice se letos uchází již pošesté o získání pokročilé kategorie B v kritériích místní Agendy 21.

Registrace účastníků se přijímají na: ivana.raskova@koprivnice.cz, tel.: 731 134 199.

16.-17. 10., Trutnov

Ministerstvo zemědělství a Ústav zemědělské ekonomiky a informací

Kurz pro odborné lesní hospodáře

Další z kurzů pro odborné lesní hospodáře se bude věnovat tématům: Právní normy v LH, Reprodukční materiál lesních dřevin, Finanční podpory v LH z veřejných zdrojů, Škody zvěří, Hospodářská úprava lesů, Aktuální výstupy lesnického výzkumu použitelné v praxi, Ochrana lesa – Lesní ochranná služba a Využitelnost těžebně dopravních strojů, ekonomika jejich provozu.

Podrobnosti: Kristýna Stránská, stranska.kristyna@uzei.cz, tel.: 222 000 433.

25. 10, Praha

Aliaves & Co.

Zákon o ochraně ovzduší – aktuální právní stav

Seminář poskytne přehled platných předpisů (národních i evropského práva), vztah k ostatním předpisům (IPPC, STZ aj.). Dojde i na aktuální judikaturu, výklady MŽP a aplikace v praxi.

Registrovat se lze na: http://alives.cz, kde jsou i podrobnější informace.

1. 11., Ostrava

Studio AXIS

Novela zákona o veřejných zakázkách a prováděcí předpisy – aplikace, výklad

Odborným seminářem provede Mgr. Tomáš Machurek z MT Legal, jeden ze spoluautorů zákona o veřejných zakázkách a Metodiky ZVZ.

Více na: www.studioaxis.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *