01.01.1970 | 12:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

KOMPLETNÍ SORTIMENT

V tomto roce oslaví firma Mevatec, s. r. o., již páté výročí od svého založení. Přestože se pět let v historii firmy zdá jako velice krátké období, prošla společnost značně dynamickým vývojem. Firma byla založena na počátku roku 1995 akciovou společností Meva. Cílem založení bylo soustředit do...

V tomto roce oslaví firma Mevatec, s. r. o., již páté výročí od svého založení. Přestože se pět let v historii firmy zdá jako velice krátké období, prošla společnost značně dynamickým vývojem.

Firma byla založena na počátku roku 1995 akciovou společností Meva. Cílem založení bylo soustředit do jednotné nabídky široký sortiment výrobků, který by zákazníkům umožnil nejen snazší výběr, ale též rychlejší realizaci kompletního nákupu požadovaného zboží.

KATALOGOVÝ PRODEJ

Nabízenou škálu výrobků firma soustředila do svého katalogu, který měl v prvním vydání pouhých 40 stran. Protože firma neměla žádné zkušenosti s katalogovým prodejem, projevilo se to jak v nesourodosti nabízených výrobků, tak i v nedostatečné úrovni služeb. Jelikož si byla těchto nedostatků vědoma, neustále pracovala na jejich odstranění. Dá se říci, že se za uplynulých pět let podařilo mnohé vylepšit. S postupem času se katalog rozšiřoval nejen co do počtu nabízených výrobků, ale též v oblasti služeb, které s katalogovým prodejem úzce souvisí. V tomto roce vyšlo již 6. vydání katalogu, který se rozšířil na 124 stran.

ŠIROKÁ NABÍDKA

V nabídce je soustředěna kompletní nabídka nádob na všechny druhy odpadů. Jedná se především o nádoby na odpad komunální, tříděný, mediciální a v neposlední řadě odpad nebezpečný. Velikost sortimentu se pohybuje v rozmezí od 0,5 l až po kontejnery o objemu 40 m3. Dalším velkým okruhem jsou výrobky olejového hospodářství. Jde především o regály na sudy, záchytné vany, elektrická, pneumatická nebo ruční čerpadla, výrobky garážové techniky atd. Třetím a čtvrtým okruhem výrobků je nabídka dílenského vybavení a prostředků pro skladování. Zde najdou zákazníci především pracovní stoly, montážní vozíky, výklopné kontejnery, ohradové palety, sorbenty, pracovní skříně, paletové, policové regály, sklady plynů, plastové boxy a mobilní eko-sklady.

Celou nabídku uzavírá sortiment manipulační techniky, kde jsou nabízeny drobné manipulační prostředky od vozíků na popelnice nebo rudlů na sudy přes paletové vozíky až po ruční či elektrické vysokozdvižné vozíky.

Širokou škálu výrobků doplňuje různorodá možnost práce na zakázku, zajištění bezplatné poradenské služby nebo služby přepravní. Pro případné zájemce je možné sjednat nákup výrobků na leasing.

Uvedená nabídka je určena pro široký okruh zákazníků od jednotlivců přes města a obce, odpadářské firmy až po velké průmyslové podniky.

KVALITA SLUŽEB

Aby firma v maximální míře uspěla na tuzemském trhu a byla blíže svým zákazníkům, vytvořila se svou mateřskou společností Meva, a. s., distribuční síť, která zahrnuje firmy v Českých Budějovicích, Brně a Ostravě.

Protože firma Mevatec, s. r. o., zaznamenala i silný zájem o své výrobky ze zahraničí, prostřednictvím dceřiných společností a. s. Meva zavedla katalogový systém prodeje výrobků i v sousedním Slovensku, Polsku a Maďarsku.

Během své pětileté činnosti firma dosáhla rychlého rozvoje, který byl doprovázen řadou významných změn s jediným cílem - zkvalitnit nabízené služby. Ve značné míře se podařilo vymezený cíl naplnit.

V současné době je firma na tuzemském trhu nejvýznamnějším a nejkomplexnějším dodavatelem výrobků z oblasti odpadového hospodářství. Budoucím záměrem firmy Mevatec je i nadále rozšiřovat sortiment výrobků a služeb, a tím přispívat k maximální spokojenosti svých zákazníků.

- on -

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2021 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down