01.01.1970 | 12:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

KOMUNÁLNÍ LEASING

Společnost VB Leasing CZ, člen finanční skupiny Volksbank, patří mezi přední domácí leasingové společnosti. Objem leasingových operací za rok 1999 přesáhl částku 2,59 miliardy korun, což ve srovnání s rokem předchozím představuje nárůst o 47 %. Společnost se zaměřuje především na oblast těžké...

Společnost VB Leasing CZ, člen finanční skupiny Volksbank, patří mezi přední domácí leasingové společnosti. Objem leasingových operací za rok 1999 přesáhl částku 2,59 miliardy korun, což ve srovnání s rokem předchozím představuje nárůst o 47 %.

Společnost se zaměřuje především na oblast těžké dopravní techniky, zemědělství, stavebnictví a na komunální leasing.

Produkt komunální leasing je určen nejenom městům a obcím České republiky, ale i společnostem s majetkovou účastí města nebo obce.

Formou leasingu je možné pořídit především dopravní techniku pro přepravu osob (autobusy, trolejbusy, tramvaje), nákladní, užitkové a osobní automobily, čistící a úklidovou techniku, stavební a zemní stroje, techniku na zpracování a odvoz odpadu, manipulační techniku, dopravní prostředky a zařízení požární ochrany, sanitní vozy, kogenerační jednotky, čistírny odpadních vod a jiné stroje a zařízení.

VB Leasing CZ, která je stoprocentní dceřinou společností mezinárodního koncernu VB Leasing International Holding, náleží do řetězce leasingových společností působících nejenom v České republice, ale i v Rakousku, Německu, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a na Slovensku.

Nabízí svým klientům kromě výhodných finančních podmínek a poradenské činnosti v oblasti leasingu i záruku bezpečí a stability díky silnému finančnímu zázemí svých majitelů, kterými jsou Österreichische Volksbanken AG, vrcholový institut rakouských Volksbank, a německá leasingová společnost VR-LEASING, která patří do první desítky největších leasingových společností v Evropě.

JANA KLIMEŠOVÁ

FOTO ARCHÍV

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2021 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down