Kategorie:
Nezařazené

Milenci a mimozemšťani aneb elektronická uredni-deska.eu

Šli jsme chodníkem pod stromy a vedli se za ruce. Reflektory kolem jedoucích aut tvořily hru světla a tmy. Bavili jsme se spolu o různých hloupostech, jak se milenci bavívají.

Na naší cestě se objevil osamělý velký strom a lavička pod ním. Sedli jsme na ni a začali se líbat. Všimla jsem si nějakého barevného měnícího se světla.

„Tam! Asi mimozemšťani,“ řekla jsem mému milému a oba jsme se z toho utápěli ve smíchu.

Světlo by jako vycházelo ze zdi budovy obecního úřadu, který byl přes ulici. A taky tam někdo mluvil. Dívali jsme se tím směrem, ale nikoho jsme neviděli. Rozhodli jsme se ty mimozemšťany blíže prozkoumat.

Na stěně budovy obecního úřadu byla přimontována televize. Nebo to byl spíš počítačový monitor. Na tom robustním monitoru byla taková nabídka, vypadalo to jako internetové stránky.

„Dobrý den. Já jsem elektronická úřední deska obce Štípanice. Mám dotykové ovládání. Dotkněte se položky v nabídce a já vám zobrazím, co jste si zvolili,“ řeklo nám to příjemným hlasem.

„Hmm, mě úřední deska nikdy nezajímala. Zvol třeba ty informace pro turisty, co tam mají, nebo víš co? Klikni na ten zpravodaj, vůbec jsem nevěděla, že Štípanice mají zpravodaj!“ nabádala jsem svého miláčka.

„To je jako internetové stránky. Projdeme to všechno, co tady je,“ odvětil můj milý.

Asi po třech minutách procházení jsme se zastavili na jednom úředním dokumentu: „Dívej, tady obec prodává pozemek.“

„Fakt? A může se na něm stavět?“ byla jsem zvědavá.

A tak se naši milenci díky www.uredni-deska.eu dostali ke koupi pozemku, na pozemku vystavěli domek a v něm šťastně žijí dodnes.

Elektronická úřední deska pomáhá lidem. Je vhodná pro každý úřad. I pro ten váš. Kontaktujte nás s vašimi dotazy, rádi pomůžeme.

Vaše www.uredni-deska.eu

Komentáře ke článku 6

 • Rowanbaartman

  Hi this post is very nice.finally i got all those information what i really wanted to know. thankyou for sharing this usefull information.here i want to share the information about mcafee security. as we all have been digitalied and we do multiple works together so if you face any problem or need any assist about MCAFEE so pleae visit over this site-mcafee Antivirus technische ondersteuning

 • Milla Roose

  Hi thankyou for this great helpful information.this information is really useful at today’s time.you had easily explained whole information in a short note.now i want to share some information about avast antivirus.So if you are facing any problem regarding Avast so you can simply visit on our site-avast technische ondersteuning

 • limawilmink028

  Hi your post is really appreciatable.I really thankful for this post .here i would llike to share some information about HP Printer.We can resolve the smallest problem on same time If you are facing any problem relate to your HP Printer’s so this is the right place to get smallest information about HP PRINTER for the further information please visit on our website- hp printer technische ondersteuning

 • Fien Wieten

  Hi your post is very nice and i am greatful to you for sharing this post with us.here i want to share some information about Norton Antivirus.As we all know how much Norton Antivirus is usefull for our laptops and mobiles.so whenever you have any query regarding Norton or need any assistance how to run or any information that time please visit over this site-norton Antivirus technische ondersteuning

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *