Nejlepší webové stránky v Pardubickém kraji mají letos Lanškroun a Rohoznice

Pardubický kraj letos musí vyhlásit výsledky soutěže o nejlepší weby měst a obcí Zlatý erb 2020 kvůli epidemiologické situaci jen na dálku. Odborná porota posoudila všechny letošní účastníky a vybrala vítěze jednotlivých kategorií.  Nejvíce bodů získaly město Lanškroun a obec Rohoznice.  

„Ceny udělujeme ve třech kategoriích a v porotě jsou kromě našich informatiků i vyučující systémového inženýrství a informatiky na Fakultě ekonomicko-správní pardubické univerzity. V kategorii měst zvítězil Lanškroun před Moravskou Třebovou a Skutčí.  Mezi obcemi se nejvíce líbil web Rohoznice před Stéblovou a Zdechovicemi. Nejlepší elektronickou službu má Lanškroun, který má zajímavou elektronickou mapu, a dále porota ocenila mobilní rozhlas v Moravské Třebové,“ sdělil radní pro informatiku René Živný.

Všem zúčastněným schválila dnes Rada Pardubického kraje technické věcné ceny, které se budou na městech a obcích hodit. Ty jim budou zaslány poštou. Letos se neuskuteční ani každoroční konference ISSS, kde se vyhlašovalo celostátní kolo soutěže Zlatý erb.*

/zn/

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *