Správní řád po novelách

Publikace Správní řád - ÚZ č. 726, kterou vydalo ostravské nakladatelství SAGIT, obsahuje kromě úplného znění správního řádu po novelách přijatých v uplynulém období také vyhlášku o rozsahu hotových výdajů a ušlého výdělku, které správní orgán hradí jiným osobám, a o výši paušální částky nákladů...

Publikace Správní řád – ÚZ č. 726, kterou vydalo ostravské nakladatelství SAGIT, obsahuje kromě úplného znění správního řádu po novelách přijatých v uplynulém období také vyhlášku o rozsahu hotových výdajů a ušlého výdělku, které správní orgán hradí jiným osobám, a o výši paušální částky nákladů řízení (podle stavu k 23. 3. 2009). Změny jsou vyznačeny tučným písmem. Více informací je na www.spr.sagit.cz.

Kód knihy: 03452.

Publikaci v rozsahu 64 stran za 42 Kč včetně DPH si můžete písemně objednat na adrese ECONOMIA a. s., VTÚ Dobrovského 25, 170 55 Praha 7, e-mail: dagmar.suchmova@economia.cz, nebo na internetové adrese http//knihy.ihned.cz, kde vám zařídí její zaslání na dobírku z nakladatelství SAGIT. Informace na tel.: 596 785 999. Členové ECONOMIA Benefitklubu, kteří u publikace uvedou na objednávce číslo své klubové karty a kód knihy, obdrží 30% slevu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *