Srpnový newsletter Moderní obce právě vyšel

Opět k vám přicházíme s elektronickým newsletterem časopisu Moderní obce. Co v něm najdete tentokrát?

Rozhodně by vám neměla uniknout zpráva o soutěži Komunální politik roku 2015, kterou vyhlásila naše redakce spolu s vydavatelstvím Profi Press pod záštitou ministryně pro místní rozvoj Karly Šlechtové a s podporou Výboru pro územní rozvoj, veřejnou správu a životní prostředí Senátu Parlamentu ČR a jeho předsedy senátora Miloše Vystrčila.

Pro účast v soutěži plně postačí přihláška spolu s krátkým popisem již uskutečněného projektu a s jeho fotodokumentací – to vše na pouhých třech až pěti stránkách A4. Na nich je pak třeba přiblížit, co projektu předcházelo a proč vznikl, charakterizovat jeho historii včetně informace, jak byl přijat veřejností, zhodnotit konkrétní výsledky projektu a uvést osobnost, která se o myšlenku projektu nejvíce zasadila, stála u jeho zrodu i prosazení a byla rovněž „duší“ jeho realizace. Opravdu nejde o nic složitého, administrativní náročnost zpracování přihlášky je malá.

Neváhejte tedy a začněte již připravovat přihlášky. Všechny by k nám měly doputovat do 25. září do 16 hodin!

V newsletteru najdete kromě řady informací ohledně čerpání dotací a výsledků procesu čerpání také nesčetné pozvánky na zajímavé akce, semináře, konference a školení.

Projděte si i upoutávku na čtenářský koktejl, který na vás čeká v zářijovém vydání měsíčníku Moderní obec. Nejčerstvější vydání by k vám mělo doputovat už příští týden, časopis se z tiskárny expeduje 1. září.*