Děkujeme Vám za přízeň a důvěru a přejeme Vám a všem Vašim blízkým i všem Vašim spolupracovníkům v obcích, městech a krajích jen vše dobré v celém příštím roce. Budeme se v něm těšit na další setkávání a vzájemnou podporu.

Držte se a nedejte se!

Redakce

U obchodního centra Obzor na pražském sídlišti Kamýk je instalována další předávací police. První předávací police v této městské části Praha 12 začala fungovat u obchodního centra Sázava již před půl rokem a od té doby se jejím prostřednictvím předalo více než 12 metrů kubických věcí.

Obě police vyrobili – a o tu u obchodního centra Sázava se také starají Šárka Lipovská a Jirka Kadlec z místního spolku Modřenec. Podle místostarostky MČ Praha 12 Evy Tylové tím, že lidé  položí pro ně nepotřebnou věc do police, mohou pomoci někomu druhému: „Teď před Vánoci zde někdo může najít i svůj dárek pod stromeček. Lidé dávají do police i nové věci a ne každý má dost peněz si vytoužené dárky koupit,“ dodala Eva Tylová.

Nejvíce se nosí a odnášejí hračky, oblečení, brýle, knihy, tašky, kabelky, ale v létě také pokojové rostliny. Pořádek v polici udržují místní občané. Podobná předávací police, tentokrát však pro knihy, nově v MČ Praha 12 funguje na Sofijském náměstí nebo u obchodního centra Otava.*

/zr/

Předávací police na pražském sídlišti Kamýk

Foto: archiv MČ Praha 12

 

Za redakci Moderní obce si dovoluji poděkovat všem jejím čtenářům a příznivcům za celoroční důvěru a věrnost a těším se s Vámi všemi opět na shledanou nad stránkami časopisu i v příštím roce.

Přeji Vám všem, vážení a milí čtenáři, radostné Vánoce a hodně štěstí, zdraví, úspěchů a lásky – a vůbec všeho dobrého v příštím roce.

V něm vstoupí už do čtvrtého roku svého trvání i naše soutěž Komunální politik roku, ovšem už s novým pojmenováním – Komunální projekt roku 2018. Soutěž bude odstartována počátkem jara příštího roku a budeme moc rádi, když se v ní s Vámi všemi potkáme.*

Ivan Ryšavý,

šéfredaktor Moderní obce

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down