Výsledky čtenářské ankety

V říjnovém čísle Moderní obce měli čtenáři možnost odpovědět na čtenářskou anketu, zaměřenou na další profilaci našeho odborného měsíčníku. Naší snahou bylo, aby časopis co nejlépe odpovídal vašim profesním a čtenářským požadavkům a potřebám. Zajímá nás váš názor, nakolik se nám to daří, jak jste s...

V říjnovém čísle Moderní obce měli čtenáři možnost odpovědět na čtenářskou anketu, zaměřenou na další profilaci našeho odborného měsíčníku. Naší snahou bylo, aby časopis co nejlépe odpovídal vašim profesním a čtenářským požadavkům a potřebám.

Zajímá nás váš názor, nakolik se nám to daří, jak jste s časopisem spokojeni, jaká témata v Moderní obci postrádáte, eventuálně jaké typy informací byste uvítali v jeho obsahu.

Velmi jsme uvítali aktivitu čtenářů, která nám umožní zkvalitnit podobu časopisu po obsahové i grafické stránce, tak aby řešila aktuální a praktické problémy samosprávy a státní správy i dalších „příbuzných“ oborů.

Anketa obsahovala, kromě možnosti „statisticky“ se vyjádřit k tematickému zaměření, kvalitě a rozsahu jednotlivých rubrik či příloh a jejich potřebnosti, i volný prostor pro vlastní návrhy respondentů.

Sešla se celá řada podnětů, které pečlivě analyzujeme a využijeme pro naši práci.

První tři ceny – mobilní telefony

Nokia 3330 – od vydavatelství získali čtenáři:

[*] KVĚTUŠE SZYROKÁ (Doubrava),

[*] JIŘÍ BLAŽEK (Paseka),

[*] PhDr. RADOSLAV MÜLLER (Bratronice).

Sedm čtenářů získalo zdarma roční předplatné jimi zvoleného titulu z produkce vydavatelství ECONOMIA, a. s.:

[*] IVA KINCLOVÁ (Nový Jáchymov) – Odpady,

[*] LENKA MATOUŠKOVÁ (Radvanec) – Hospodářské noviny,

[*] JITKA POLÁKOVÁ (Nýřany)

– Hospodářské noviny,

[*] JIŘINA VACLACHOVÁ (Dvorce) – Právní rádce,

[*] HANA ŽÁKOVÁ (Koněšín) – Moderní obec,

[*] FRANTIŠEK ČURKA (Halže)

– Moderní obec,

[*] LADISLAV VLACHÝ (Barchov) – Hospodářské noviny.

Všem účastníkům ankety děkujeme za podnětné náměty pro naši práci, přejeme mnoho osobních a pracovních úspěchů v nadcházejícím roce a oceněným gratulujeme.

Redakce